Четверг, 28.03.2024, 15:58
По ту сторону закона...
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Зараzzа, Ромина  
Форум » Колонии и тюрьмы Украины » Днепропетровская область » До Качанівської колонії №54, Юлії Володимирівні Тимошенко (Господь Иову после испытания дал многократ больше...)
До Качанівської колонії №54, Юлії Володимирівні Тимошенко
gokmopuДата: Суббота, 29.06.2013, 18:47 | Сообщение # 1
гость
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: нет на месте
(http://blog.i.ua/user/4065852/884916/)

[X]качанівська виправна колонія [X], патріот україни [X], юлия тимошенко [X] [патриоты Кривой Рог]

Валерій Плюта
Юлії Володимирівні Тимошенко

Відкритий лист

Вельмишанована Юлія Володимирівна!

Я, Плюта Валерій, практично не відома в Україні особистість, тому маю вище моральне право звернутися до вас, незаконно засудженої відомої у світі людини, бо є обставина, яка єднає нас і ставить на один щабель – ми обоє розуміємо, що в такій багатій країні як Україна, всі мають право жити багато. І що Україна призвана стати супердержавою третього тисячоліття, а саме; космічною, медичною, позаблоковою, сільскогосподарською, високих технологій наддержавою третього тисячоліття
Я, простий, звичайний українець, народжений у Кривому Розі, звертаюсь до вас із цим публічним листом і єдиним проханням: Тримайтесь! Бо брутальність, з якою залякують і ґвалтують український народ; безсоромність засобів масової інформації, позорний союз представників влади, міліції і криміналу; тотальний страх, який охопив більшу частину українського народу – ось основні ознаки цього періоду. І лише віра в Вищу справедливість символом якої є, без всякого сумніву Ви Юлія Володимирівна, дає надію мільйонам українців на добробут і прогрес нинішнього і прийдешнього поколінь.
Юлія Володимирівна! Прошу Вас,згадайте про наших мужніх предків, що боролися за незалежність нашої Батьківщини, згадайте як вже в наші часи, кращі з українських патріотів страждали у таборах та тюрмах СССР за майбутнє нашої Батьківщини. І якби їхня пам'ять в наших серцях могла звернутись до Вас, то душею і серцем вона визнала б Вас,як найкращого представника українського народу, патріотом, що віддана до повної саморуйнації, своєму народові та ідеалам патріотизму!

Живучи в одному з промислових міст країни, я звичайний громадянин, постійно стикаюся з соціальною несправедливістю що має місто завдяки видозмінених до повного абсурду в славних 90-х «Кучмівською більшостю» в Верховній Раді України Законам. Вони призвано тільки для одного, узаконити перерозподіл національних багатств на користь декількох сімей країни та їх ублюдків А стосовно нас, пересічних громадян, це створення тотального репресивного механізму, що повинен захищати цей перерозподіл.

І тільки Ви єдина стали тоді на повний зріст і заявили про відмову брати участь в цьому брутальному процесі. Відмовилися від мільярдних перспектив які відкривають можливість «нинішнім», нині діюче законодавство. Тому саме Ваша мужність забезпечить нашому народу сурове дотримання норм Декларації Незалежності України, що не заперечував жоден з Президентів України! Ви своєю мужністю чесно вистраждали це право, бо як сказав Глава УПЦ Київського патріархату Патріарх Філарет: «…То, что случилось с Юлией Тимошенко, Юрием Луценко и с другими политическими заключенными — надо перенести мужественно. В этом испытании крепнет дух человека. Надо вспоминать многострадального Иова. Он страдал не потому, что был виноват. А потому, что Господь его испытывал. Почему и Тимошенко, и Луценко проходят такие тяжелые испытания? Потому что сильные! Иов был сильным, и выдержал. И Господь Иову после испытания дал многократ больше возможностей. Поэтому на испытаниях их жизнь не заканчивается…»

Спостерігаючи за Вашою діяльністю, з початку як пересічний бізнесмен, потім як соціально незахищена особа, дійшов твердого переконання – кращого Президента України ніж Ви, нам не знайти. В цьому впевненні також і Ваші опоненти, і тому Ви знаходитесь в колонії! Ваше ув’язнення, це визнання Вас як істинного лідера українського народу, людину яка має реальне право займати найвищу керівну посаду в державі!

Тому, цим відкритим листом від імені своєї родини, своїх друзів, багаточислених знайомих, від імені моїх друзів, семи десятків відомих блогерів України http://narod.i.ua/user/3993369/profile/ Урочисто заявляю слова які стали символом багачислених регіональних майданів

ЮЛЯ - НАШ ПРЕЗИДЕНТ

На цій високій ноті закінчую писати свого листав до Качанівської колонії Вам, милої, чуйної та розумної жінки, котру я поважаю і відкрито підтримую. На Вас я покладаю свої надії на світле майбутнє мого міста, моєї родини, моєї України і моє особисте майбутнє.

З повагою до Вас Валерій Плюта.


 
Форум » Колонии и тюрьмы Украины » Днепропетровская область » До Качанівської колонії №54, Юлії Володимирівні Тимошенко (Господь Иову после испытания дал многократ больше...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Меню сайта

Мини-чат
200

Форма входа

Друзья сайта
Сайт о законе и его практическом применении к людям в России, соблюдении прав человека, тюрьмах и лагерях http://ya-s-toboy.ru http://idritsa.ru/

 
Copyright MyCorp © 2024